Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кремль та Лука вирішили вдарити по наших друзях

Проти Литви здійснюється гібридна агресія. Сотні, свідомо направлених з території Білорусі, мігрантів щоночі намагаються перетнути литовський кордон. Мінськ збільшує кількість авіарейсів з Іраку, Сирії, Афганістану та інших країн, з яких прибувають мігранти.

Повернення затриманих нелегалів на території Білорусі не можливо оскільки білоруський уряд денонсував договір про реадмісію з ЄС.

Водночас на території Литви, російськими спецслужбами, реалізується інформаційна операція з дестабілізації суспільно-політичної ситуації. Пов’язані з Кремлем політичні сили та ЗМІ звинувачують уряд в неспроможності контролювати ситуацію та закликають поступок режиму Лукашенка.

Уряд вже оголосив екстремальну ситуацію. До охорони кордону залучаюся резервісти та добровольці. Литві не просто, але вони тримаються!

Литва, країна що від перших днів війни з Україною. Литовські добровольці воювали в добровольчих батальйонах, литовські офіцери навчали наших військових, Литва надавала нам технічну та матеріальну допомогу, приймала на лікування та реабілітацію наших поранених. На всіх міжнародних майданчиках Литва беззастережно підтримувала Україну, є нашим адвокатом в НАТО та ЄС.

Переконаний, що такий непростий для наших друзів і союзників момент, Україна має надати всю можливу допомогу Литві: технічну, матеріальну, дипломатичну, військову.

А в разі потреби, я впевнений, сотні українських добровольців будуть готові вирушити до Литви, щоб допомогти захистити її кордони!

Šlovė Lietuvai!

Yurii Kochevenko

Tags: Лукашенко, Политика, Путлер
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments

Recent Posts from This Journal