Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В мене є мрія (с)

Продовжимо екскурс у майбутнє.

Моя Україна майбутнього, Україна моєї мрії – праволіберальна держава.

Держава із сильною модерновою армією, до кордонів якої боїться підійти ворог – але із найспокійнішими вулицями, на яких байдуже, якого кольору в тебе волосся чи з людиною якої статі ти ідеш за руку.

Держава, в якій мало корупції не тому, що силові структури регулярно влаштовують шоу з черговим затриманням під телекамери – це ніколи не допомагає – а тому що кількість чиновників і регуляторного законодавства зменшена до мінімально необхідного. Менше можливостей для корупції – менше корупції.

Україна моєї мрії — світська держава, в якій кожен слухає хоч ансамбль «Древо», хоч Cannibal Corpse, але нікому і в голову не прийде пустити до нас заробляти гроші росіянина-путініста, який підтримав окупацію Криму, але за якого попрохали із Офісу Президента.

Це держава, в який бути багатим – не соромно, а соромно бути ліваком і соціалістом. Держава, в якій кожен має рівні можливості для бізнесу і власного розвитку. Держава, яка розуміє, що чим більше бізнесу, тим більше робочих місць, а чим більше робочих місць, тим краще для всіх.

Україна майбутнього – це країна, в якій є дві мови з офіційним статусом. Українська як держава мова і англійська як мова, яку зобов‘язані знати чиновники (офіційна мова).

Україна майбутнього – це країна, у якій легалізовано медичний канабіс, а гомеопатію і інші засоби надурювання населення, такі як «піраміди Ю-Шинсе» імені Гордона, заборонено продавати у закладах із назвою «аптека».

Україна майбутнього – це країна платників податків, які знають, за що платять.

Україна майбутнього моєї мрії пускає у країну росіян виключно для того, щоб використати їх проти Росії як держави, яка не потрібна Україні у цілісному вигляді на мапі. І це – спільна стратегія всієї держави. Delenda est.

Україна моєї мрії – це країна особистої волі у всіх розуміннях слова «воля».

І вона буде. Бо я так хочу.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments

Recent Posts from This Journal