Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

З рiзних бокiв Павлiк Морозов перетягнутий мiлiтарними шкiряними ремiнцями (с)

Лідерка проросійської Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко дала інтерв’ю на Youtube, де її розпитали про сина – голову правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрія Вітренка.

Вітренко, яка тривалий час веде боротьбу за руський мір та намагалася побороти «коричневу чуму», запитали, чому її син пішов працювати з урядом, який Вітренко називала фашистським.

Вона видала, що Юрій Вітренко – це проєкт СБУ й спецслужби спеціально просувають її сина для дискредитації Наталії Михайлівни та її Прогресивної соціалістичної партії.

Політикиня підкреслила, що вона дуже відома і її всюди впізнають та вітаються. І це тепер перебивається сином, якого ніхто не знав, бо він раніше займався комерцією.

Вітренко акцентувала увагу на тому, що її сина не випадково вивели на політичну арену. «У нас багато розумних людей, але його вивели спеціально для мене, бо дуже боялися реваншу нашої партії», – підкреслила вона.


відео на ютубі

Джерело

Tags: Ой всё!, Политика, Творчество душевнобольных
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

Recent Posts from This Journal