Діти ФСБ



А пам'ятаєте, як минулого року горіли ліси навколо Києва? І Чорнобиль горів, причому одночасно в декількох місцях, і казали що то через велику спеку й засуху - мовляв природні чинники. А цього року спека зовсім скажена, і нічого не горить. Це тому що "природні чинники" переїхали в Турцію. Літаком з Москви, через Білорусь.