Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Йому можна, вам ні

Інколи я гуглю, що трапилося із винуватцями тих чи інших резонансних злочинів.

Десь місяць-два тому скажений антивакс в Маріуполі розніс сокирою магазин через те, що його самку попросили надіти маску. Ніхто не міг йому нічого вдіяти - тіло із сокирою кілька хвилин бігало магазином, рубало прилавки, кидалося на людей, а потім само пішло.

Виявили пана лише тому, що йому хватило інтелекта самому викласти відео своїх пригод.

Вдома в пана знайшли незареєстровану зброю (судячі зі статті - вогнепальну), а також наркотичні засоби.

Кожного разу, коли ми починаємо говорити про самооборону і зброю, до нас прибігають люди і кажуть - А ЩО ЯКЩО ЗБРОЯ ПОТРАПИТЬ ДО РУК НЕАДЕКВАТІВ?

От. Маріуполь. Небогатий міський навіжений. Антивакс. Агресивне довбанько. Не мав жодних проблем з тим, щоб здобути собі нелегальний вогнепал. Себто, людина, якій хватило мізків викласти в Мережу як вона сама сокирою розносить магазин, змогла придбати зброю. Ніщо, включно із навіженістю і інтелектом кавалка лайна, не завадило.

А ті, хто в магазині в той момент знаходилися, не могли нічого вдіяти. Мати можливість захистити себе від божевільного тіла з сокирою їм завадив закон.

А. Наостанок. Тілу грозить до сіми років, але йому дали домашній арешт. З урахуванням того, що тіло має родичів за межами країни, щось мені підказує, що воно загубиться.

Віктор Трегубов

Tags: ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 107 comments

Recent Posts from This Journal