Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ми шукаємо типографію!

Типографія відмовилась друкувати нашу газету «Правдоруб».

Ок, не проблема, — подумали ми. В Україні ж багато типографій. Гроші потрібні всім.

На другій відмові ми почали напружуватись. На третій зрозуміли, що це не збіг, а система. А у четвертій типографії нам пояснили, що бояться проблем від СБУ. І що гроші — це добре, але проблеми із силовиками будуть дорожчими.

Тепер ми знаємо, що власники і керівники принаймні деяких типографій у різних містах отримали доволі чіткі та зрозумілі сигнали від силовиків, що працювати з ДемСокирою дуже небезпечно. Інакше виникнуть доволі зрозумілі проблеми з бізнесом — вже завтра якийсь інспектор з податкової чи держпраці раптово зайде в гості.

Нам здається, чи надворі починає тхнути Януковичем: керівництво друкарень залякане владою, яка, вочевидь, залякана сама по собі. Як там було у «Зоряному десанті»: «Воно боїться, йому лячно». І ми навіть знаємо, хто саме це «воно».

Чи не так?

Отже, офіційно. Через зарозумілих людей, вихід наступного номеру газети «Правдоруб» затримується. Ви знаєте винуватців — це особа, що виконує обов‘язки президента та його фаворит Єрмак, плюс голова СБУ Баканов. Вони думають, що так їхнє життя буде легшим. Але воно не буде.

Ми обов'язково знайдемо видавців. І видамо стільки газет, скільки буде потрібно. Ми не боїмося, бо неодноразово йшли проти найвпливовіших олігархів країни. Було б кого боятись.

А отже, МИ ШУКАЄМО ТИПОГРАФІЮ!

— Якщо у вас є типографія — пишіть у приватні повідомлення сторінки.
— Якщо ваші друзі володіють друкарнею — пишіть їм, а потім пишіть нам. Разом ми здолаємо негідників.
— Поширюйте цей допис.

Це окрема платформа, на якій ми збираємо гроші на війну з Єрмаком. Цього місяця гроші дуже знадобляться.

Tags: ДемСокира, Ермак, Политика
Subscribe

 • С - смекалочка

 • Взоржал

 • В крации

  Восставшие из ада, но голос молодой... Звонят, шоб нашу Васю перепугать пиздой... * * * Если в анекдотах про Чапаева и Петьку заменить их на Рика и…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 146 comments

 • С - смекалочка

 • Взоржал

 • В крации

  Восставшие из ада, но голос молодой... Звонят, шоб нашу Васю перепугать пиздой... * * * Если в анекдотах про Чапаева и Петьку заменить их на Рика и…