Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ваше право на самозахист

Коли нам кажуть, що в Україні все окей із правом на самозахист, а поліція працює як треба, ми згадуємо випадок з Дніпра. Жінка 2 роки жила з чоловіком, який її періодично бив. За цей час вона 22 рази написала заяву про домашнє насильство. Поліція приходила і йшла. Приходила і знову поверталась. А чоловік продовжував бити. Одного дня жінка, захищаючи себе і дитину, вбила його.

Ні, їй не сказали: "так, у вас тут чиста самооборона, ви можете бути вільні". На неї вдягнули браслет та судять за умисне вбивство. А це від 7 до 15 років.

Цей випадок не одиничний. Бездіяльність поліції, радянська традиція в судочинстві, відсутність нормального права на самозахист та який-небудь п'яний неадекват чи просто ваш родич-садист роблять вас АСБОЛЮТНО БЕЗЗАХИСНИМ. Вас поб'ють, покалічать чи вб'ють. Захищатись ви не маєте права. Бо або сядете у в'язницю. Можна ще померти, але, хто хоче помирати?

Наш ролик про те, що чинні закони та укази, які наче мають давати нам почуття безпеки — повна фігня. Бо немає нічого гіршого, ніж хибне почуття безпеки. І поліцейського, який вчора був "беркутівцем", а сьогодні розповідає, що буде нас берегти. Нам потрібне нормальне право на самозахист, нормальний закон та право на вільне володіння зброєю!


відео на фб

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 28 comments

Recent Posts from This Journal