Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пірати XXI сторіччя

Пірати у фільмах шукають скарби, беруть на абордаж кораблі та п’ють дуже багато рому. А що ж роблять пірати в Україні?

Правильно. Вони гвалтують чужий бізнес. А ми заважаємо їм це робити.

Канадець Майкл Юркович кілька років тому інвестував в Україну та збудував сонячну електростанцію. І зараз її нагло відбирає Ігор Коломойський. Олігарх, який по вуха в лайні, усе ще може втрачати мільярди, але не полишає спроб забрати кілька сонячних панелей. І таке може трапитись буквально з кожним бізнесом, на який Коломойський вкаже пальцем. Він пірат, а пірату байдуже, кого грабувати. Українця чи іноземного інвестора. Правда, останніх у такому випадку може скоро не лишитись.

А щоб цього не сталось, активісти Демократична Сокира. Київ прийшли на засідання, щоб підтримати бізнесмена в боротьбі з Коломойським. Та показати, що жоден олігарх не має права поводити себе, як пірат та грабувати чуже.

Майклу Юрковичу, власнику компанії TIU Canada, яка виробляє електроенергію, не пощастило з одним — територія його електростанції оточена землями, які належать заводу Коломойського. Той вирішив заблокувати заїзд на електростанцію та відключити від електромережі, щоб потім забрати за копійки. Але підприємець пішов у суд.

Кому як не нам знати, що Коломойський може запросто купити будь-якого суддю в Україні. А якщо не купити, то залякати. У таких ситуаціях допомагає лише одне — розголос та присутність, ваші репости та ваша участь в акціях.

І це дало свої результати — до суду не прийшов доповідач, який мав представляти інтереси Коломойського. Збіг? Страх? Чи хвороба? Хтозна. Але чомусь, коли ДемСокира збирається під судом, найчастіше все закінчується саме так: сторона олігарха не приходить або судді раптово хворіють. У результаті суд переніс цю справу на 8 вересня. Тож це проміжна перемога, але боротьба триває.

Ігор Коломойський може штампувати такі випадки рейдерства, як конвеєр. Але в нього щоразу не виходить, коли з’являємося ми.

Ми ефективніші, ніж правоохоронні органи. Поки СБУ та МВС розводять руками, ми рятуємо бізнес від лап Коломойського.

Ми рятуємо гроші платників податків від лап Коломойського. Долучайтесь до нашої боротьби. Ваші 500 гривень — це наша зброя в цій битві.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments