Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про-українські рептилоїди всіх країн, єднайтеся!

Чорнуха на ДемСокиру це круто. Повірте, ми з великим задоволенням колекціонуємо ці фантастичні оповідання на тему «хто ж нас фінансує насправді». Ми ростемо — кількість теорій змов про наших таємних спонсорів збільшується — ЦРУ, ФБР, Байден, масони, Путін (у вас там все ок?), Коболєв (де донат, блін?), Порошенко…

Але факт лишається фактом. Кількість наших донорів дійсно росте кожного місяця. Рік тому сума зборів складала півмільйона, а сьогодні — це вже мільйон гривень від майже трьох з половиною тисяч людей.

Але. Частина українців… вибачте масонів, тамплієрів, рептилоїдів українського походження з різних куточків світу: Британії, Австрії, Польщі, Німеччини, Японії, Італії не могли нас підтримувати через особливості банкінгу. І довго просили зробити щось, аби зарадити цьому.

Отже. Тадааааааааааам!

Наша міністерка Татуся Бо відкрила Патреон, яким може допомагати ДемСокирі.

Першим до вагону має зайти чоловік, це на щастя кажуть деякі залізничники, зупиняючи жінок на вході і змушуючи чекати. Але ми не про забобони! Тож першою доноркою Патреону з підпискою 100 доларів і почесним титулом Рептилоїд стала Elena Haritonova з Данії.

https://www.patreon.com/tatusyabo — ось тут можна перестати бути простим смертним, а стати одним із впливових масонів чи навіть породичатись із самим Соросом. Так, щоб вам було веселіше, ми вигадали невеличку ієрархічну структуру донорів.

Любі донори з-за кордону, не стримуйте себе, АЛЕ обов'язково логіньтеся і лишайте на Патреоні персональні дані для нарахування ваги голосу та інших плюшок.

Щиро ваша, Демократична Сокира.

Tags: ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments