Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Якось невдобно вийшлоДнями уряд Італії прийняв рішення, згідно з яким з 6 серпня, аби потрапити до закладів харчування, театру та кіно, взяти участь у різноманітних спортивних заходах, відвідати басейн, тренажерну залу, ярмарок, ділову зустріч, парк розваг, ігрову кімнату тощо необхідно мати так званий COVID-паспорт.

Це, своєю чергою, означає проблеми для жителів Сан-Марино – республіки-анклаву, розташованої в італійському регіоні Емілія-Романья. Їх сертифікати про щеплення не визнаються в Італії, оскільки російський Sputnik V, яким вони були щеплені, не був схвалений для використання Європейським агентством з лікарських засобів. На практиці це означає, що громадян цієї республіки не будуть впускати до громадських місць, наприклад, на прилеглих італійських курортах, таких як Ріміні та Річчоне.

В одній з найстаріших і найменших країн світу, де серед 30 000 людей була проведена масова кампанія вакцинації, зростає занепокоєння, адже більшість громадян щоденно відвідують Італію.

Секретар закордонних справ Сан-Марино Лука Беккарі висловив переконання, що їх сертифікати визнають в ЄС, але Європейська комісія категорично це заперечує.

Джерело

Tags: Дебилыблть, Коронавирус
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments