Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чи вигідно в Україні мати свою газету?

Ні, якщо ви хочете заробляти на цьому гроші.
Так, якщо вам потрібно говорити з людьми поза соцмережами.

Перед тим, як запускати проект, у нас було багато дискусій: чи не кинули люди читати друковані ЗМІ, чи довіряють, які в нас конкуренти і чи буде попит на «Правдоруб»?

Через 20 років у нас 100% будуть проблеми із читачами друкованих видань. Але зараз кількість людей, в яких збереглася звичка читати газети вимірюється мільйонами. Ні, у нас немає конкурентів. Адже друковані ЗМІ, які створювалися, як бізнес-проєкти дійсно вимирають, а політична та муніципальна преса ⏤ це зразки нудної махрової пропаганди.

Над «Правдорубом» працює команда сучасних райтерів і редакторів. Він цікавий! І саме на цьому моменті ви йдете в коментарі і лишаєте — «дідька лисого, та коли ж ви ту підписку зробите. Я доначу, де моя газета», а ми вам одразу відповідаємо, що плануємо організувати підписку. Точну дату напишемо після всіх розрахунків.

Прямо зараз за цим посиланням ми збираємо гроші на наступний випуск. Адже без вас його не станеться.

Але чекайте. Ви маєте дізнатись щось дуже важливе про перший.

Ви просили зробити у газеті регіональні вкладки. Слово донорів — закон.

📌 У чотирьох містах (Дніпро, Львів, Черкаси, Ірпінь) виходить не звичайний «Правдоруб», а «Правдоруб» з регіональними вкладенням, де, як ви зрозуміли, регіональні новини підвищеної актуальності. Це тестове доповнення, якщо людям сподобається, ми збільшимо кількість міст з таким доповненням.

Ви питали, скільки підписів за відставку Єрмака зібрано?

📌 225 000 підписів. Це чверть від нашої цілі. І це, приблизно, десь два міста Ужгород хором сказали, що Єрмаку пора в Сибір. Результат хороший, але до мети ще далеко.

В особистих повідомленнях ви просили використати газету для боротьби з головою Нацбанку Кирилом Шевченко. Виконуємо:

📌 Головний матеріал номеру — про Кирила Євгеновича. АЛЕ. Це ще не все. В номері також є готові листи до Дмитра Разумкова, з конвертами, заповненими реквізитами та поштовими марками. В них наші вимоги до прем'єра: ми вимагаємо від влади реакції на розслідування діяльності Шевченко. Ми хочемо перевірок та створення тимчасової слідчої комісії, а для самого Шевченка — відсторонення від посади.

За цим посиланням ви можете допомогти нам випустити наступний номер.
Можете стати олігархом.
Можете залишити свій відбиток в історії.

Ваша ДемСокира.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Скромнічали на початку

  ...чекали поки колективний Коломойський покушає. Той обгриз нормально, а тепер вже можна і самим прикластися, "дороговізна" вже не лякає, епоху…

 • Взгляд

 • Ничего не поменялось

  Написано в 1906 году, когда впервые в истории, в империи настала свобода печати. Но актуально до сих пор. И даже у нас. Denis Kuklean

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments