Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кличко платить Зеленському за спокій?

Департамент молоді і спорту КМДА минулого тижня виділив майже 2 мільйони гривень на організацію «Студентської ліги сміху».За ці гроші збираються оплатити постановку і режисерування, оренду обладнання, кава-брейки для учасників чотирьох етапів, художнє оформлення заходу, дизайн реклами, послуги ведучих заходу та відео-сюжетів, фото- та відео-послуги, трансляцію, майстер-класи, а також маски, антисептики та термометри.

«Студентська ліга сміху», як ви здогадались – дочка «Ліги сміху», яка належить раднику президента Шефіру, якого називають «гаманцем» Зеленського. І як ви пам'ятаєте, Зеленський отримує жирні роялті від «Ліги сміху» наприкінці кожного року.

Виходить, що коштом міського бюджету Кличко намагається відкупитись від атак Офісу Президента і спокійно всидіти в кріслі мера і голови КМДА.

А потім Зеленський переконуватиме українців, що «ніякої корупції на найвищому рівні нема».

Дмитро Чекалкин

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments