Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вони намагалися заборонити цей фільм

За декілька годин до прем‘єри керівнику київської поліції зателефонували з Нацбанку і попрохали «сдєлать так, чтоби фільма нє било». Спеціально для нас вони пригнали декілька автобусів з «беркутами». Але прем‘єра відбулася.

Тепер ті з вас, хто не потрапив на прем‘єрний показ, можуть зробити це. Вдома чи в офісі — будь-де, де знайдете 20 хвилин вільного часу. Щоб дізнатися, що саме так збентежило «зеленого» керівника Нацбанку та що він відчайдушно намагався завадити прем‘єрі.


відео на ютуб

Подивіться фільм самі. Розішліть друзям. А якщо він вам сподобається — зробіть репост і допоможіть нам зняти ще один, наступний фільм-розслідування. А потім ще і ще. Так, щоб у цих чортів не залишилось секретів. Так, щоб про них дізналась вся країна.

Допомогти нам знімати нові розлідування – можна тут.

P.S. Намагаючись «рєшать», ви забуваєте найголовніше: Демократична Сокира фінансується не багатим дядьком, з яким можна домовитись. Спробуйте «порєшать» з майже трьома з половиною тисячами українців, за чиї кошти ми зробили розслідування і зняли фільм.

Tags: Кирил-банкир, Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments