Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Мале зелене сциклоА ось що про цей день пише брехун, який віддав Кремлю Цемаха і власноруч зірвав операцію по арешту "Вагнерівців" - багато хто з них був цінним свідком і безпосереднім учасником злочину.Передайте хтось Зеленському, чи хоча б Подоляку, що правда вже давно встановлена. МН17 збили російські військові з курської 53-ї зенітної ракетної бригади за допомогою ЗРК БУК, який також належить цій бригаді. Наразі офіційна міжнародна слідча комісія НЕ займається питаннями типу "чим збили МН17", "чий був ЗРК БУК", "як він потрапив в Україну", тощо. На всі ці питання дана відповідь ще 24 травня 2018 року, і в цій частині слідство завершене. Зараз слідство займається збором доказів по кожному конкретному і вже встановленому підозрюваному у цій справі, і разом з тим по деяким підозрюваним вже відбувається судовий процес в місті Гаага, який визначить ступінь вини цих людей.

Дуже шкода, що на сьому річницю вбивства Росією 298 цивільних людей в небі над Україною, наш президент:
1) фактично пропагує головний російський фейк про те, що "в справі МН17 ще нічого не зрозуміло, треба шукати правду";
2) так і не зміг видавити із себе слово "Росія" або "Путін", згадуючи про масове вбивство, яке вчинила Росія на території України, і в якому вина Росії вже декілька років як встановлена офіційною міжнародною слідчою комісією. Суд встановить рівень кримінальної відповідальності конкретних осіб за злочин, але на питання "чим збили", "чий був ЗРК БУК" та "як БУК потрапив в Україну" відповідь вже дала офіційна слідча комісія і цього достатньо, щоб будь-хто міг офіційно звинувачувати Росію в знищені рейсу МН17. До речі, сьогодні, не чекаючи вирок суду, США та ЄС закликали РФ визнати відповідальність за цей злочин.

Tags: Зеленский, Политика, Путлер, Фубля
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments

Recent Posts from This Journal