Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Партнер", що не визнає наші кордониКитайці вже розписують лонгріди про те, як Україна служитиме їм «буфером» на шляху до Європи.
Хто не знав, мапа України, дозволена в ЗМІ КНР, завжди така.Без Криму.
Але з «поясом та шляхом» через Росію до Угорщини.
У Єрмака це називають «прагматизмом».

15 липня 2021 року китайський державний канал China Plus, що є підрозділом Міжнародного радіо Китаю, опублікував англомовний радіо-випуск, присвячений перемогам Путіна в Україні, а відразу після цього - тред у твіттері, від власного імені.Згідно з офіційною заявою підрозділу Міжнародного радіо Китаю у соціальній мережі, Путін має рацію, опублікувавши статтю антиукраїнського характеру.

Китайська помийка, яка водночас ретранслює винятково дозволені Компартією меседжі, підкреслює, що “Захід перетворив Україну на місце опору Росії”. Далі йдеться, що приєднання до антиросійського альянсу Заходу “не відповідає інтересам України”; китайці пояснюють це геогрографічними зв'язками та “російським впливом” загалом. Комуністи резюмують: “Україна - не Захід”.

Артур Харитонов

Tags: Арахамия, Ермак, Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments