Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чорту місце в пеклі!

Партія «Демократична Сокира» закликає всі проукраїнські політичні сили в парламенті голосувати «ЗА» відставку Арсена Авакова.

Ми не думаємо, що комусь із наших читачів треба пояснювати, хто такий Аваков. Усі пам’ятають усе. І ми роками вимагали відставки одіозного міністра внутрішніх справ.

І останній крок зараз — за Верховною Радою, яка має прийняти відставку міністра. І деякі партії, такі як «Батьківщина», уже заявили, що не будуть голосувати за його відставку. Тим самим збільшуються шанси на те, що Аваков буде з нами довго. Можливо — вічно. І кожного з нас може очікувати доля Ріффмастера. Або Кузьменко. Або Дугар. Або Гандзюк. Або Стерненка. Або, або, або. Список дуже довгий.

Ми категорично закликаємо кожного депутата, який вважає себе проукраїнським, голосувати ЗА ВІДСТАВКУ АВАКОВА й унеможливити шанс, що голосів не вистачить. Навпаки, треба показати всім, усій країні, що є питання, які однаково огидні й неприйнятні для кожної нормальної людини. Це незавершена реформа поліції, повернення та вкорінення в системі «старих кадрів», тотальна безкарність під час кожної гучної справи за участі поліцейських.

І головне — побудова вертикальної системи кругової поруки, яка сигналізує кожному своєму члену — неважливо, наскільки ти неправий, важливо — наскільки ти «свій».

Якщо ви, шановні депутати, потребуєте матеріальніших аргументів, аніж слово «совість», то ось, будь ласка.

За час головування Авакова бюджет МВС зріс у 7 разів, а результати всім відомі. Ці +600 % заплатили платники податків, і вони цьому не раді. Бо згідно опитувань, більше 70 % громадян негативно оцінюють роботу Арсена Авакова на посту міністра при його впізнаваності у 97 %. Він очолює рейтинг недовіри серед керівників правоохоронних органів. Інакше кажучи, уся країна знає, хто такий Аваков, і більшість населення йому не довіряє. Якщо ви, шановні депутати, не маєте моралі — маєте натомість цифри. Не ризикуйте власним рейтингом, голосуйте ЗА ВІДСТАВКУ.

Або вийдіть і скажіть публічно: «Нам усе норм, він наш друг, хай побуде трохи ще».

Юрій Гудименко, співзасновник Демократичної Cокири

Tags: Аваков, ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan dezember 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments

Recent Posts from This Journal