Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Український суд визнав електросамокат транспортним засобом

Суд Запоріжжя ухвалив обвинувальний вирок водію електросамоката, який скоїв наїзд на пішохода.

Шевченківський районний суд міста Запоріжжя розглянув цивільний позов против власника електричного самоката Хіаоmі Мі Electiric Scooter М365, який рухаючись по тротуару, скоїв наїзд на пішохода. Інцидент, в результаті якого потерпілої були нанесені тілесні ушкодження середньої тяжкості, відбувся в червні 2020 року.

Як повідомив інформаційно-юридичний сайт «Я и Закон» з посиланням на текст судового рішення, суд визнав електросамокат транспортним засобом, тобто таким, що підпадає під дію пункту 11.13 Правил дорожнього руху. Це означає, що їздити на електросамокатах по тротуарах та пішохідних доріжках заборонено.

Водія самоката суд визнав винним у порушенні чинних правил на транспорті (ст. 291 Кримінального кодексу України) та призвачив покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном 1 рік. Також суд задовольнив цивільний позов та стягнув з обвинуваченого 102 000 грн матеріальної шкоди, 23 000 грн моральної шкоди та 2000 грн витрат на правничу допомогу.

Джерело

Tags: Интересное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 59 comments

Recent Posts from This Journal