Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

До уваги абітурієнтів та їх батьків

Якщо у вас все добре з логікою, але ставати ІТ-шніком ви не хочете, подумайте про професію юриста. Отримати її можна у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (КрНУ) на кафедрі Галузевих юридичних наук.

Переваги:

1. Це гуманітарна спеціальність. Щоб стати гарним юристом, не потрібно бути технарем і добре знати математику. При вступі потрібні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, англійської мови АБО математики.

2. Юристи непогано заробляють. Звісно, прибуток залежить від кваліфікації та здібностей, але ті ж самі умови діють у будь-якій професії, особисто я не знаю жодного юриста чи адвоката, який би бідував :)

3. Випускники-юристи можуть працювати адвокатами, детективами, нотаріусами, робити кар’єру в МВС, прокуратурі чи суді, працювати юрисконсультом на підприємстві. Варіанти працевлаштування від спокійного сидіння в офісі до пригод Шерлока Холмса :) Або наповненого ризиком та драмою життя, як у персонажа на зображенні:4. Юрист — це статусна, досить шанована в суспільстві професія. Десь на рівні з кваліфікованим лікарем, бо до юриста рано чи пізно звертається кожний громадянин.

Добре, з професією розібрались. Чому саме Кременчуцький університет?

1. Вартість навчання в 2020 році склала 11 тисяч гривень за семестр (за денною формою навчання, а є ще й заочна), або 1850 гривень на місяць.

2. Кафедра галузевих юридичних наук в КрНУ працює вже 24 роки(!). За цей час сформований професійний склад викладачів, більшість з яких є практикуючими юристами в різних галузях права, адвокатами в кримінальних та трудових справах, судмедекспертами etc. Середній вік викладачів — 42 роки. Фахівців за освітнім ступенем «бакалавр Права» кафедра випускає з жовтня 2003 року, а «магістр Права» — з 2015 року.

3. Заняття проходять у сучасних, технічно оснащених аудиторіях. Окрема фішка: в одній з аудиторій створено візуалізацію зали судового засідання, в другій — своя юридична бібліотека, у третій — криміналістичний кабінет. Окрім теорії, після другого курсу студенти можуть бути працевлаштовані на неповний робочий день помічником адвоката, де отримають практичні знання.

4. Цей пункт не є профільним, але: кафедра окремо стимулює вивчення англійської мови, щоб її випускники могли працювати юристами-міжнародниками. Та й взагалі, куди сьогодні без інглішу?..

І нарешті, Кременчук - чудове, зелене, охайне місто, де вам дуже сподобається. То ж не зволікайте, звертайтеся на кафедру Галузевих юридичних наук за телефонами (050) 308-29-76, (096) 870-62-13.

Tags: Пиар
Subscribe

 • Рокки Бальбоашвилли

  А ведь они даже не понимают, почему это смешно :) Люди с ампутированным чувством нелепости.

 • Дикие люди

  Оппозиция в Чили начала процедуру импичмента президенту Себастьяну Пиньере в связи с возможными нарушениями при продаже горнодобывающей компании -…

 • Извините, но не могу не поделиться эпическим

  Актриса-космонавт Юлия Пересильд исполняет древнюю традицию: обоссать колесо автобуса перед полетом в космос. Поскольку Юля - девочка, пописала…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments