Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Меньше русских — чище воздух

Чехія спостерігає за інтернетом: як вигнали російських дипломатів – стало менше "тролів".

Після висилки навесні з Праги багатьох співробітників посольства РФ в чеському сегменті мережі "раптово ослабла" шкідлива діяльність тролів з проросійськими меседжами. Про таке спостереження пише Seznam Zprávy, посилаючись на висновки спецслужб країни.

Експерти з протистояння дезінформації в інтернеті не виключають, що мережевими тролями керували прямо з посольства РФ, пише видання. У контррозвідці Чехії заявили, що "перевіряють" таку версію.

Крім чеських спецслужб, різке падіння активності проросійської пропаганди в національному сегменті інтернету помітили і незалежні організації Чехії, що протистоять дезінформації, – на кшталт Semantic Visions.

Тим часом, посольство РФ в Празі запевняє, що вони "ніколи не займалися і не займаються поширенням дезінформації", тому що "це не відповідає традиціям російської дипломатії".

Максим Голубев

Tags: Днище.рф, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments