Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Жизєнь

- Нікада не покупайте собачку... Каже мені сусідка, - І котіка... І хомячка... І попугайчіка... Я от половину жизні ждала, коли вони виростуть і з'їдуть к чьортовой матєрі, а я оддихну. Дождалась. З'їхали і оставили на мене отетот звєрінєц. А воно ж понімаєте, в того мєтєорізм, те кашляє, те пєр'я роняє, того з'їли, а потом він найшовся в новому гардіропі прямо в погризених ботінках, скатіна. Той оре по вечерам, той співає по утрам, той гавкає круглосуточно.

Іногда, я хочу щоб мене отак хтось завів, возив когтіки подстригать в салон, блядь, за пітсот гривень, шоб отак шубку на зіму покупали, а я шоб протестувала протів кроліка в соусє, падло, і гавкала б їм ліцо.

Нікада, нікого не заводьте, діти виростуть, з'їдуть, а звєрінєц останецця і продовжить спать, жрать і гавкать в промишлєних масштабах.

- у нас котик і рибки.

- всьо, поздно... Все уже началось. Через год воно принесе сабачьку, а через два етот, менший виклянчить папугайчика. Всьо піздєц... Досвіданія.

Татуся Бо

Tags: Ой всё!
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments