Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Велике будівництво на острові Бірючий

Як на острові Бірючий на колишній резіденції Хрущова облаштовують дачу для зеленського. Розслідування команди Watchdogs.

На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Економіка без олігархів» заступник голови офісу Президента Кирило Тимошенко розповідав як вони роблять все для того, щоб острів був відкрит для всіх громадян.

— Острів дійсно БУВ відкрит для всіх, але то БУЛО за часів Президента Порошенка.

Далі Тимошенко розповідає, як вони відновлюють там інфраструктуру, будують літні будиночки, щоб всі охочі мали змогу там відпочивати. Там навіть будують «басейний комплекс для громадян, адже багато хто, може, не любе купатися в морі, – буде купатися в басейні»...

— Звісно там немає ніяких літніх будиночків і взагалі нічого для туристів але про басейн він таки не збрехав. Тільки насправді цей величезний басейн із водоспадом та прибудованим баром – особисто для Зеленського. Такий басейн може коштувати приблизно півтора мільйона гривень, але це якщо будувати його у Києві, чи в Одесі. Але Бірючий – важкодоступне місце, і басейн для Зеленського коштуватиме тут дорожче, аж до двох з половиною чи навіть трьох мільйонів.

— По всій території іде ремонт, завезли свіжу техніку, з’явився новий спортивний майданчик, для Зеленького побудували навіть окремий вертолітний майданчик.

Президент може собі це дозволити: поки дефіцит державного бюджету б’є рекорди, офіс Зеленського вибив собі найбільше фінансування в українській історії – понад мільярд і двісті сімдесят мільйонів на рік.

У 2015 році острів вперше відкрили для екскурсій на машинах.

— Зараз машиною без спецперепустки туди не проїдеш. Тому від воріт нацпарку до резиденції Президента розслідувачи йшли пішки – рівно двадцять кілометрів.

Пробули вони там недовго бо місцеве керівництво як дізналось про ЧП на об’єкті, назвало подібні відвідини ͟о͟с͟т͟р͟о͟в͟у͟ ͟п͟р͟е͟з͟и͟д͟е͟н͟т͟а͟ простими смертними – страшним злочином і швиденько вивезло їх на у своєму авто назад до воріт Нацпарку.

Навіть викликали назустріч озброєний прикордонний наряд...

— Подивіться повне відео розслідування за цим посиланням, там вього 18 хвилин, не пошкодуєтє.


видео на ютуб

Пи.Си. До речі, хто там у нас головний в цьому слєпоглухонємому "Центре журналистских расследований"?

Victoria Maximenko

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments