Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Бабло победит зло

Чехія виставила рахунок Росії за підрив складів з боєприпасами у Врбетіце.

Заступник міністра закордонних справ Чехії Мартін Смолек вручив російському послу в Чехії дипломатичну ноту, в якій міститься вимога повністю відшкодувати збиток, заподіяний вибухом, що влада оцінила у 650 млн крон (приблизно 25,5 млн євро).

Ось так діють нормальні уряди країн, що себе поважають.

А от зелений імпотент не тільки не виставив Росії рахунок за агресію проти наших катерів у Чорному морі, а і радісно похизувався, як допоміг уникнути відповідальності російським убивцям із "вагнера". Готовим завдяки попередній владі вироком на нашу користь від Міжнародного трибуналу по морському праву Путін підтер зад і зараз вільно блокує наші порти у Маріуполі і Бердянську, а імпотент у вдячність виключає путінського холуя і свого дружка Кіркорова зі списку санкцій.

Зелена пліснява це однозначні вороги. Вони мають сидіти строки замість тих вбивць, яких випустив покидьок. А всі подільники і дотичні до цього злочинного угрупування мають піти під суд і отримати заборони на 30 років обіймати будь-які посади вище двірника в Україні.

Джон Смит

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments