Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Боротьба триває

Вчора, пізно ввечері наші прихильники йшли із Банкової. Щоб менш, ніж за 12 годин вийти на ще одну важливу акцію. Це звичайний графік для нас останні два роки, коли ти розриваєшся між зрадником-президентом та олігархами, які хочуть обікрасти тебе на 350 мільйонів баксів.

Сьогодні ми провели акцію під Верховним Судом України, адже 350 мільйонів доларів або 10 мільярдів гривень могли легко опинитися на рахунках братів Суркісів.Ми більше року системно відбивали атаки братів Суркісів і цього разу у нас знову вийшло їм завадити. Сьогоднішнє засідання закінчилось тим, що РАПТОВО суддя-доповідач захворів. Довелось перенести розгляд справи. І тепер усі ми з нетерпінням чекаємо дати нового засідання. Це значить, що гроші не осядуть на рахунках Суркісів, а ще це значить, що святкувати перемогу рано — справа не закінчена.

Ми не втомлюємось нагадувати, що 10 мільярдів гривень — це колосальна сума. Якщо ці гроші перейдуть до Сурксів, то збідніє не абстрактний бюджет України, а кожен українець. Адже саме ви цей бюджет наповнюєте.

Чи хочеться вам, щоб 10 мільярдів перейшли до рук проросійських олігархів? Нам категорично не хочеться. І ми будемо боротись далі.

Велика подяка нашим прихильникам, які відвідали дві акції поспіль. Остання з яких була анонсована всього за 10 годин до початку. Ви великі молодці.

Профінансуйте Демократичну Сокиру, і Демократична Сокира продовжить боротись з чортами.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments