Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ПиздЯт и пИздят (c) ЗеленскийВи бачили як керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін йшов на штурм Банкової через те, що Зеленський підписав закон, за яким майже 100 мільярдів гривень, виділених нібито на будівництво дороги, буде віддано БЕЗ ТЕНДЕРУ якійсь конторі. Йдучи на штурм Банкової Віталій так і сказав: "Все, за що я боровся тепер не має жодного значення, то ж краще померти за ідеали ніж жити в такому соромі".

А бачили як Сергій Лещенко, Мустафа Найєм і Світлана Заліщук покликали всіх на Майдан, сказавши: "Досить, несила більше терпіти тих корупціонерів, що обнаглівши до краю мають бажання красти мільярди"?

А чули як Олег Березюк, Оксана Сироїд і Андрій Садовий сказавши, що не будуть терпіти клептократію, оголосили голодування на Банковій? Вікторії Войціцькій Банкова підпалила кущ під хатою натомість.

Ще далі пішли єдина дієва команда новообличних антикорупціонерів з Голосу, пообіцявши знищити корупцію на корені і давши клятву "Я не здамся без бою".

Не мовчав і "автор системи Прозоро" Максім Нєфьодов, прямо заявивши, що не треба тут розказувати, що "Царь хороший, боярє плохіє", у нас тут не росія. Не треба розказувати, що оточення краде, а шут нічого не знає. І власне, підписання таких законів і свідчить про те, що шуту заносять, заносять багато, особисто. Для того воно і робиться.

Ви це все бачили?... І я не бачив!

Понабирали посліду до рота і мовчать.

Mason Lemberg

Tags: Зеленский, Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments