Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Давайте називати речі своїми іменами

Особа, що видає себе за Президента України, на ВЛАСНОМУ КАНАЛІ 1+1 у програмі «VIP з Наталією Мосійчук» наговорив на 111 статтю ККУ — «Державна зрада». Володимир Зеленський з гордістю зізнався, що злив секретну інформацію про перебування російських військових злочинців (т.зв. «вагнерівців») тирану і єдиному відкритому геополітичному союзнику Путіна у Європі — Олександру Лукашенку.

Наш президент сам, без допитів і катувань, з гордістю сказав, що це він зірвав спільну спецоперацію спецслужб України і спецслужб країн НАТО. І злив її подробиці ворогові. Це мала бути операція задля помсти вбивцям та найуспішніша українська спецоперація в принципі.

Була б.

Але Зеленський зрадив державні інтереси України. Він злив ворогові інформацію про те, що ми збираємось напасти. Він злив усе сам у телефонній розмові. І це була найбільш ідіотська явка з повинною. Він власними руками відпустив до Росії військових злочинців, які вбивали громадян України та ЄС.

Просто уявіть, як прем’єр-міністр Ізраїлю сам повідомляє нації, що він відмінив операцію «Моссаду» по захопленню терористів «ІДІЛ», які вбивали євреїв, і повідомив одного з керівників терористів про те, що проти його людей планують міжнародну спецоперацію. Це аналогія, яка може допомогти. Можете також уявити, яка була б реакція народу Ізраїлю на таку новину.

Уявили?

Уявили.

А тепер давайте спробуємо втілити це у реальність.

Ми збираємося під Офісом президента у День Конституції — 28 червня, у понеділок, о 19-00. Ми подивимось, скільки нас — тих, хто розуміє, що там, на Банковій, сидить ворог. Тих, хто розуміє, що Зеленський — зрадник. Тих, хто готовий вийти на вулицю і показати, що він — проти.

І нехай нас буде багато. Від цього залежить все.

28 червня.
19:00.


Офіс Президента України.

Подія — Зеленський сидітиме в тюрмі

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 75 comments