Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У Києві водій електросамоката, обганяючи гіроскутер, в’їхав у моноколесо

Масова ДТП за участі п’ятьох водіїв легкого персонального транспорту трапилась на велодоріжці по вул. Ярославів Вал, що у Києві. Про це повідомив водій сеґвею, що опинився на місці пригоди.

Водій електросамоката вирішив обігнати водія гіроскутера, який під час руху переглядав YouTube-відео на своєму смартфоні, через що їхав нешвидко. Проте під час обгону водій електросамоката виявив, що назустріч йому несеться чоловік на гіроборді, а тому пришвидшив обгін. Але водій моноколеса, що їхав на віддалі 15 метрів перед гіроскутером, вирішив пропустити хлопця на електророликах, що виїжджав з повороту, і пригальмував.

Як наслідок, водій електросамоката в’їхав у водія моноколеса, який від поштовху зіткнувся з водієм електророликів, і ззаду в них, так і не переставши дивитись у свій смартфон, в’їхав водій гіроскутера.

Водій гіроборда, проїжджаючи повз ДТП і задивившись на пригоду, врізався у дорожній знак.

На щастя, ніхто серйозно не постраждав і медиків викликати не довелось. Хлопці зробили селфі напам’ять, прямий ефір в інстаграм, відео для ТікТоку та роз’їхались“, – каже водій сеґвею.

Також, за його словами, жоден пішохід не постраждав.

Роман Голубовський, спеціально для UaReview

Tags: Ой всё!, Стёб
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 32 comments

Recent Posts from This Journal