Ой, а хто це літав до Москви у 2016 році?
А це голова НБУ Кирило Шевченко (на той час голова державного Укргазбанку). І його друг голова державного Укрексімбанку Мецгер (на той момент топ-менеджер Укргазбанку). Тобто став офіційним головою Укргазу, і до Москви (через Мінськ звісно).
Треба пам'ятати, що Укргаз завжди був у схемах проросійських чортів від Бакая (був заарештований у Москві) і до арбузівського Мамедова. Коли чорти загоняли Нафтогах у Борги основним клієнтов УКргазу був Нафтогаз.
Цікаво скільки там цікавого закопано навіть сьогодні.
Ну і думаю як завжди ніяких коментарів стосовно цієї поїздки ми не побачимо.
Антін Швець