Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ми жива партія

Партія, в якій не з‘являються осередки під вибори, щоб розносити папірці з обличчями. Ми партія, в якій осередки працюють завжди: борються з корумпованими чиновниками, ямами у дворах та зламаними дитячими майданчиками.

І ми тут подумали, навіщо створювати один осередок, якщо можна створити одразу три?

Тож зустрічайте поповнення у нашій великій праволіберальній сім'ї:

▪️ Демократична Сокира. Сєвєродонецьк — до російських бойовиків всього 40 кілометрів. А значить, що Сєвєродонецьк важливий стратегічний об'єкт для боротьби з ворогом. Зокрема, в питанні інформаційної війни. І ця боротьба буде запекла. Добровольці війни з Росією, які стали ядром осередку, це більш, ніж гарантують.

▪️ Демократична Сокира. Умань — десь зо два місяці тому одна тендітна дівчина написала нам, що хоче роздавати газету «Правдоруб». Ми зідзвонились — тепер, як бачите, у нас виріс цілий осередок, який стає на ноги під крилом черкаських Демсокирян.

▪️ Демократична Сокира. Хмельницький — у цьому місті точно вміють користуватись інтернетом. Бо саме через один всім відомий сайт потрібні люди побачили нашу рекламу. Кілька тижнів серйозних перемовин та перевірок і ось він — ще один осередок в обласному центрі.

День, коли на мапі України, не залишиться жодного великого міста, де немає осередку ДемСокири, невпинно наближається. А поки — підписуйтесь на сторінки наших осередків, щоб першими включитися в роботу.

За цим посиланням можна записатися в ряди активістів. Залишайте свої контактні дані, ми обов'язково зв'яжемося з вами і запитаємо, чим ви можете допомогти Демократичній Сокирі, а чим Демократична Сокира може стати в нагоді вам.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments