Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Сію-вію конопелечки

Один гектар конопель виробляє на 25% більше кисню, ніж лісовий гектар, гарантуючи запас целюлози у два рази вище.

Гектар конопель зростає за 4 місяці.

Виготовлення паперу з конопель може щороку рятувати мільйони гектарів лісу.

Задовго до нашої ери люди плели з неї одяг та виробляли олію. Китайці стверджують, що це вони одомашнили цю рослину, але перші згадки знаходять у шумерських текстах під назвою «кунібу». У середньовіччя коноплі були однією з найпоширеніших культур в Європі. Канати на кораблях Колумба були з цієї рослини.

Пізніше Англія стала владикою морів і створили наймогутніший флот у світі. Британські королі навіть видавали спеціальні «конопляні укази», які зобов'язували їхніх підданих в примусовому порядку відводити ділянки землі під коноплі, щоб флот і країна не залишилися без «стратегічної сировини».

Волокно конопель довге, грубе, але має велику міцність і не піддається гниттю при тривалому перебуванні у воді. З волокна виготовляють тканини, брезент, цінний папір та багато іншого. Тканини з конопель антистатичні, гігієнічні, поглинають до 30 % поту і 95 % ультрафіолетових променів. Одяг з конопель рекомендується щоденно носити людям схильним до захворювання ревматизмом та алергією шкіри.

З відходів первинного перероблення конопель виготовляють пластмасу, будівельні матеріали, брикети для палива та целюлозу. Коноплі придатні для виготовлення окремих вузлів в авто і літакобудуванні. Рахувати можна нескінченно, бо з конопель можна виготовити до 50 тис. різноманітних виробів. І це ми не торкалися харчових якостей та медичних властивостей.

Давно пора позбутися міфів і як мінімум розділити промислові коноплі та марихуану. Ця безцінна рослина повинна стати невід’ємною частиною нашого життя.

PS. Теми легалізації марихуани зараз торкатися не буду, бо розгорнуться сили пекла )

Павел Бойко

Tags: Интересное
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments