Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Збір підписів за відставку Єрмака триває

Нещодавно нам подякували за роботу… молодою картоплею. Ми серйозно. Незнайомі люди просто підійшли на наш намет, віддали пакети, підписались за відставку Андрія Єрмака, розвернулись і пішли.

І це тільки одна історія. Ми маємо ще десятки подібних. Бо коли починаєш всеукраїнську кампанію проти Єрмака, нудно не буває. І картоплею нагодують, і запросять на побачення (у Харкові), і розкажуть про те, як ящірки-мутанти керують Білим Домом (у Дніпрі).

Але в Одесі трапилось дещо особливе — підписи за відставку Єрмака поставили місцеві депутати і дуже чітко проаргументували:

— Єрмак — це людина, яка створила свою віртуальну реальність навколо Президента Зеленського і маніпулює ним, а це негативно позначається на країні. Закликати до відставки Зеленського ми не можемо, тому що для цього немає ніяких механізмів, а ось відставка Єрмака цілком реальна. Крім того, є підозра, що Єрмак грає не на боці України, зокрема, через усім відому справу вагнерівців. Я чекаю розслідування Белінгкет, і думаю, що воно підтвердить наші побоювання.

Ми дякуємо Петру Обухову та Андрію Вагапову. Ваші підписи дорожчі, ніж інші, тому що всі ваші дії — це проєкція рішення ваших виборців представляти їхні інтереси.Чому ми це робимо? Бо саме громадяни мають ставити чиновникам завдання. І ми ставимо Єрмаку завдання — піти геть. А зі свого боку обіцяємо усіляко посприяти та допомогти йому виконати це завдання.
Кожен день Єрмака на посаді — це ганьба для України. Це сварки із союзниками, це захоплені державні підприємства, це мільйони, які осідають в кишенях друзів Єрмака. Це контрольований президент, парламент та уряд.

Підтримайте нас гривнею. Ми достукаємося до кожного депутата, мера та громадянина і розповімо про те, хто такий Єрмак і як він ганьбить нашу країну.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments