Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Інсайд

⚡️В офісі Зеленського паніка через свіжу соціологію.

👇Демініціативи спільно з Центром Разумкова провели свіже опитування щодо президентських рейтингів. Найбільше Банкову занепокоїло моделювання другого туру, де зустрілись би Зеленський і Порошенко.

❗️Відрив між кандидатами скорочує швидше, ніж очікував Зеленський та його свита. На фоні страхів втратити владу, Банкова активно продумує варіанти проведення дострокових президентських виборів вже цього року. Поки вони тримають абсолютну владу в руках і зможуть задіяти адмінресурс для потрібного результату.

Подоляк та Єрмак переконують Зеленського, що це єдиний варіант зберегти владу ще хоча б на 5 років, щоб розправитись з головними опозиціонерами. Але часу на роздуми обмаль: якщо це робити вже після опалювального сезону з рекордними платіжками і мінімальними субсидіями, зі сповзанням економіки і зміцненням олігархів - наступної весни голосувати за Зеленського будуть готові не більше 30% в другому турі.

🙈 У нас єдине зауваження – якщо Зеленський погодиться на дострокові вибори – він офіційно залишиться в історії півшостим президентом. 🤣

ТК "Зелені чоловічки"

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments