Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

На Полтавщині продовжують вакцинувати всіх бажаючих

Хто не встиг отримати щеплення минулими вихідними, можна це зробити в суботу та неділю, 12 і 13 червня. Вакцинуватимуть у п'яти Центрах масової вакцинації: у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях.

Як записатися на щеплення? За телефонами Центрів масової вакцинації, вказаними на ілюстрації, через сімейного лікаря або в додатку «Дія».

Що з собою брати? Паспорт, ідентифікаційний код або декларацію з сімейним лікарем. Гроші не потрібні - щеплення безкоштовне.

Якою вакциною будуть вакцинувати? CoronaVac від китайської компанії Sinovac. Можливо вона не така крута, як Файзер чи АстраЗенека/КовіШілд, але однозначно будь-яка вакцина краще, ніж ходити без щеплення взагалі.UPD: Дані по іншим областям тут.

Tags: Коронавирус
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments