Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Головне що в Зеленського претензій немає

⚡️Ізраїльське видання Calcalist опублікувало фотографію екс-керівника ПриватБанка Олександра Дубілета, якого розшукують в Україні за співучасть в пограбуванні ПриватБанка і його вкладників мінімум на 5 млрд доларів.

Дубілет живе в домі Коломойського в ізраїльському місті Герцлія. Але найцікавіше інше: фото зробив приватний детектив, який довго вистежував об‘єкт в рамках - увага‼️- складного міжнародного розслідування. Принаймні так написано в статті.

Отже, Коломойським і компанією слідчі у світі займаються серйозно і впритул. А у нас він під покровительством Зеленського: отримує знижки на електроенергію, постачає енергоносії з РФ, збільшує статки і робить все, що хоче на своєму спільному з Медведчуком телеканалі.

Володимир Ар'єв

Tags: Зеленский, Коломойский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments