Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В закрытие темы о Бигусе и о том, зачем его вытащили

А затем, чтобы перебить куда более крупный скандал.https://edition.cnn.com/2021/06/07/politics/rudy-giuliani-ukraine-call-investigate-biden/index.html

Маємо два види плівок – від Бігуса і Єрмака-Джуліані. На основі чого можна зробити висновки про правдивість плівок? Напевне, порівнявши розмови і результати їх виконання, тобто те, що відбулось після розмов насправді.

ПЛІВКИ БІГУСА.

1. Плівкач хоче показати зрадництво Порошенка і розказує, як цинічно він це робив після того, як Медведчук пообіцяв кремлю повернути колону на Ізварино. Та чомусь після того «розвороту за вказівкою Порошенка» насправді колона благополучно дісталась Ізварино і вивела з оточення прикордонників. А рейд 95 бригади ввійшов в історію військової справи як найдовший. Але це історія України, а в Бігуса інша історія.

2. Після того, як Медведчук чи Порошенко «перешкоджав» звільненню Рахмана з полону легендарний кіборг дивним чином був звільнений з полону. Це як? Потойбічні сили допомогли? А після такого перешкоджання Медведчука дивним чином було звільнено понад 3000 полонених. До порівняння – за 2 роки успішних обмінів Зеленського без першкоджання Медведчука в Україну повернуто трохи більше 100 громадян, велика частина яких таксисти або ж ті, хто катував наших полонених.

3. Після «договорняків» Порошенка і Медведчука про постачання вугілля з непідконтрольних територій, електроенергії в Крим, про які нам розказує Бігус, чомусь наші ТЕС почали переобладнувати таким чином, щоб вони могли працювати на вугіллі, яке виробляється в Україні, а ми відмовились від постачання не тільки електроенергії в Крим, але й води, а з раші перестали отримувати газ і зменшили об’єми торгівлі в 4 рази.

То чому ж вірити – тому, що хоче показати Бігус, чи тому, що є насправді?

ПЛІВКИ ЄРМАКА-ДЖУЛІАНІ.

Після розмови Єрмака з Джуліані про необхідність поновлення справи проти Байдена і все відбулось з точністю в 100%. Це співпадіння?

Світлана Білуник

Tags: Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments