Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що треба зробити для перемоги

Питання для найрозумніших. Хто заважає перемовинам США та України — намети «Єрмака у відставку» чи сам Єрмак?

Місяць тому американське видання BuzzFeed опублікувало розмову двох «неофіційних перемовників» — адвоката Трампа Руді Джуліані та голови Офісу президента Андрія Єрмака. Джуліані прямим текстом казав Єрмаку, що прихильність президента США до України залежить від того, чи дасть нова влада компромат на його конкурента — Байдена. Єрмак пообіцяв сприяти.

Учора спікер української делегації у Тристоронній контактній групі та позаштатний радник Єрмака, пан Олексій Арестович заявив, що переговорам України та США трішки заважають намети «Єрмака у відставку».

А вже сьогодні телекомпанія CNN опублікувала аудіо тих самих розмов — обіцянки Єрмака «посприяти» пролунали на всі Сполучені Штати.

Тепер повернімось до наметів. Намети з написами «Єрмака у відставку» поставили ми. Вони є не в кожному місті країни, але невдовзі з’являться.

Давайте разом із вами подумаємо, що заважає переговорам України та США більше.

З одного боку — Єрмак, людина із сумнівним статусом (немає в Конституції такого органу як Офіс президента), яка чомусь бере участь у переговорах від імені України. І яка обіцяла людям, які прагнули знищити діючого президента США, компромат на нього.

З іншого боку — намети, написи на яких закликають відправити цю людину у відставку.

Сполучені Штати вже трішки втомилися посилати нам сигнали. Діяльність Офісу президента України, зокрема, знищення незалежності Нафтогазу — уже прямим текстом засуджується через видання Axios (співвласниця — дружина Держсекретаря США). Плівки, де Єрмак намагається втрутитися у вибори в США, звучать по всіх Штатах та по всьому світу.

Але заважають нашим стосункам із ключовим партнером саме заклики нарешті відправити цю людину у відставку, продовжувати працювати продюсером гумористичних шоу.

Не переплутайте.

Нагадуємо, станом на зараз:

— Ми зібрали 22 785 підписів за відставку Андрія Єрмака з посади керівника Офісу президента.
— Ми роздали 400 тисяч примірників газети «Правдоруб», у якій є чудова розгорнута стаття про те, чому Єрмак шпигун та зрадник.
— Ми розмістили намети в Харкові, Одесі, Дніпрі, Києві та Львові. Це лише п’ять міст, площі яких прикрашають намети «Єрмака у відставку». Лише. Бо ми готуємо до запуску інші міста, себто буде ще веселіше.

Ви знаєте, що робити. Допоможіть нам перемогти зло — відправити Єрмака в Сибір, де його законне місце.

Victor Tregubov, член Політради Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Ермак, Политика
Subscribe

 • Розвиток простору

  Часто ми навіть не задумуємося, наскільки правильний благоустрій може змінити атмосферу місця, при тому, що будинки лишаються тими самими. Класний…

 • Я не видел, значит не баян

  Пару лет назад в Херсоне из контактного мини–зоопарка одного из торговых центров сбежала змея. Пока на место происшествия ехали змееловы, к змее…

 • Следующий уровень

  видео на фб

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment