Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Таргани не люблять світлоА ось ще важлива річ із збиранням підписів за відставку Єрмака.

Я ж, як і багато активістів Демократичної Сокири, не просто стоїмо на палатках, а ходимо до людей та пропонуємо підписати. Більшість людей яким ти пропонуєш залишити підпис взагалі не знають хто такий Єрмак. Ну тупо. Навіть якщо цікавляться політикою.

Бо його не дуже можна побачити на ток-шоу, за нього віддуваються надувні депутати. Коротше народ взагалі не в курсі хто це такий. Арахамію знають, Зеленського знають, Тищенко знають, Данилова знають, навіть Шмигаля або Корнієнко знають. А Єрмака не дуже.

Але якщо їм пояснити, то народ офігєваєт і такой "да ладно, вот єтат чувак всем руліт"? Особливо мені сподобалася відповідь "а я згадав, бачив цю пику огидну, не знав хто він такий".

Ну коротше.

Коли ми закінчимо - мінімум на півмільйона виборців більше ніж раніше будуть знати хто такий Андрій Єрмак та чим він займається. А інші півмільйона вже знають, ви їх бачите на всіх мітингах та акціях.

А це вже немало у країні де телехолдинги олігархів роблять вигляд, що Андрія Єрмака не існує.

Антон Швець

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments