Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

"Гірше не буде!" - казали вониМакс Фил: Знаєте, що все це означає?

Це означає, що економіці країни вафлі і курсу гривні до долара кранти, тобто не зовсім кранти. Але десь до 40-45 грн мав би скосити в вересні-жовтні.

Причина, як на мене очевидна - забагато грошової маси при падінні виробництва та споживання. Тобто навеличніші економісти тупо друкують (чи дописують на рахунки) гроші. При цьому завдяки зовнішнім запозиченням стримують курс. Але жити в борг вдається лише до моменту звернення кредиторів.

Дякую. Дуже дякую.

І раджу не тримати лишніх гривень у великих розмірах від кінця літа.Андрей Луганский: Станом на 1 травня 2021 року сума заборгованості з виплати зарплати становила 3,57 млрд грн (станом на 1 квітня - 3,385 млрд грн, станом на 1 травня 2020 року - 2,453 млрд грн).

Про це свідчать дані Держстату.

На початок травня цього року основна частка заборгованості припадала на промисловість (77,7%), професійну, наукову та технічну діяльність (7,2%).
При цьому, більше половини боргу було утворено у Донецькій (23,2%), Харківській (13,3%), Дніпропетровській (10,7%) областях та Києві (12,9%).

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика, Экономика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments