Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

П'яний священик Московського патріархату

Сьогодні нам кинули виклик і не абихто, а зграя сепарських попів зі своїми друзями. І ми просимо вас про допомогу.

Одного вечора священика Московського патріархату затримали п'яним за кермом. Він ледве стояв на ногах і міг легко вбити на дорозі невинних людей.

Людині, яка його затримала, священик обіцяв пустити кулю в лоба, бо той — «бандерівська сволота». Він обіцяв поставити на коліна всіх «хохлів» та пророчив близький прихід румунів. Ці слова були адресовані Артему Жуку, депутату Чернівецької районної ради — саме він зупинив п'яного як чіп священика в селі Коровія, у Чернівецькій області.


відео на ютубі

Неадекватна істота, яка чомусь вирішила, що може бути посередником між Богом та людьми, поводилась агресивно — погрожувала, обзивалася, провокувала. Він (між іншим, звати його Василь Савка) пишався, що представляє Московський патріархат і гордо заявляв, що йому «срати на ПЦУ», і так само «срати на Україну». Він обурювався через використання української мови. Кожнісіньке слово зафіксоване кількома нагрудними камерами поліцейських, яких викликав Артем Жук.

Кожну фатальну фразу цього негідника та зрадника в рясі вчора почули десятки тисяч українців. Але вам, певно, цікава його подальша доля?

Бо навіть не заглиблюючись у повний монолог цього неадеквата, можна побачити, що наговорив він собі, мінімум, на штраф у 17 000 гривень та позбавлення прав на рік, а також на статтю за погрозу вбивством Артему Жуку та розпалювання міжнаціональної ворожнечі на ґрунті релігії.

Затримання Василя Савки відбулось 18 квітня, тобто півтора місяці тому. З того часу не трапилось нічого. НІ-ЧО-ГО. Буквально взагалі нічого. Артем Жук як порядний громадянин очікував, поки державні органи отямляться і почнуть щось робити. Він чекав на рішення суду — визнання порушника порушником та захист свого права на життя, яке священик порушив. Але цього не сталось.

Поліція, прокуратура та суди зробили ціле нічого, щоб покарати п'яного священика із сепаратистськими завами. Нам навіть невідомо, чи забрали в нього права. Можливо, цей покидьок далі їздить п'яним. Гірше й те, що держава демонструє абсолютну байдужість до тих, хто розпалює ворожнечу на релігійному та етнічному ґрунті. Сьогодні його не покарали, завтра він повторить слова про «бандерівську сволоту» на службі в храмі, післязавтра — створить ФБ-сторінку про хохлів, яких треба ставити на коліна і Україну, на яку насрати.

Ні, шановні державні органи влади, на які ми витрачаємо мільярди своїх податків, нам таке геть не підходить. Ви мусите і будете працювати. Артеж Жук, спільно з адвокатами та відповідними службами, готує позови про скоєння злочину за фактами дій та висловлювань священика Московського патріархату. Негідники мають страждати.

Давайте зробимо цього попа відомого на всю Україну. Робіть репости, показуйте цей пост друзям, батькам та собаці.

Стати олігархом ДемСокири ви завжди можете тут.
Підтримати нашу роботу ви також можете тут.

Вдячні вам!
І нехай палає!

Tags: ДемСокира, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments