Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вдаримо магнітнами по освіті!

Що поєднує шарлатанство зразка 19 століття та шкільні підручники 21 століття?

Звичайно, - невиліковний романтизм Ярошенка та Бойка!

Хто після цієї фрази подумав, що я бухий в зюзю? А от і ні. Мова йде про черговий підручник для школярів, цього разу - «Природознавство» за 5 клас.

Ну, ви пам’ятаєте, минулого разу говорили про підручник з хімії, автори якого надихались Асоціацією пенсіонерів України?

Цього разу авторам до вподоби псевдонаука у виконанні Месмера. Того самого, який дуууууже популяризував гіпноз. А ще затирав про чудодійну силу магнітів.

Вобщєм-то, про те, що «магніти збільшують опірну здатність організму до різних хвороб» (ст.60).

Для всіх, хто чекає завершення інтриги, спішу повідомити, що магнітотерапія - бездоказова маячня. Ну не працює вона (навіть, якщо в кабінеті фізіотерапії на вас колись вішали «патужний совєцький магніт воєнной разработкі». Не працює і все, вибачте.
(не плутати з транскраніальною магнітною стимуляцією - це зовсім інша технологія, і ніякі магніти там ні до кого не прикладають)

Взагалі - це кумедно і трагічно водночас, що автори шкільних підручників мають якесь зобов’язання перед космосом втулити у свої книжки «медичну» інформацію для збагачення світогляду дітей. В цьому ж «природознавстві» розказують ЯК КОРИСНО ЗАКАПУВАТИ НІС СОКОМ ЦИБУЛІ ТА ЧАСНИКУ (ст.155).

Як жертва заливання дарів городу у природні отвори в дитинстві, я хочу кричати ДОКОЛЄ!!!!

Коли ця маячня вимре? Або, хоча б, про неї не писатимуть в шкільних підручниках?

А тепер, питання на хорошу оцінку: що ідеально доповнить народну медицину та шарлатанські пристрої? Правильно - астрологія.

Ярошенко та Бойко впевнені, що від фаз місяця залежить енергійність та поведінка людей. У дні повного місяця деякі люди стають сварливі та знервовані.

Вам буде смішно, але, насправді, це теж досліджували і це - неправда

Я розумію, що не всі діти читатимуть той підручник, а з тих, хто читатиме, не всі запам’ятають. АЛЕ.

Нахіба ця діч в підручнику взагалі?? Є опція не заливати рандомні псевдофакти у неокріпші мізки малят?

Бо коли люди зростають у такому інформаційному полі, вони ризикують вирости трошки бовдурами. Ну хтось же лікує народними травами рак? Хтось носить магнітні браслетики, замість пити таблетки від гіпертонічної хвороби? Хтось читає гороскопи перед тим, як вкладати гроші в сумнівні бізнеси, замість думати? Це все є і відбувається навколо щодня!
Неосвічених людей і так багато, то для чого множити їх кількість в школах?

MED GOblin

Tags: Пиздец, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments