Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Півмільйона для Єрмака

І ми зараз не про відкат!

За тиждень зборів люди з України і різних куточків світу надіслали нам на війну з ватним керівником офісу президента 532 137 гривень (так, містєр Єрмак, тебе ненавидять всі). Ми ефективно витратили ваші гроші і оголошуємо другий тур зборів на продовження війни.

Але спочатку звіт.

Що вже зроблено станом на зараз:

- Ми випустили ОДИН МІЛЬЙОН ПРИМІРНИКІВ газети «Правдоруб». Це більше, ніж людей у Львові. Зараз примірники розлітаються Україною.- З кожною годиною кількість українців, які дізнались, хто такий Єрмак, лише росте. Бо це не просто газета. В ній є величезне розслідування про Єрмака та його гріхи.

- У п'ятницю ми розпочали загальнонаціональний збір підписів за відставку Єрмака з посади голови Офісу президента. В неділю намети запрацювали у Києві, а з цього тижня — у великих містах України.Наша ціль 1 000 000 підписів. Станом на зараз ми зробили 75 яскравих наметів.- 20 травня на «великій пресконференції» Зеленського ми влаштували масштабний перфоманс, на якому поставили найвеличнішому лідеру сучаності всі незручні питання. Наша акція попала в найбільші медіа країни.У кінці нашого шляху ми хочемо бачити тліюче поле, на якому догниватиме репутація Єрмака, а сам антагоніст перебуватиме під вартою в очікуванні вироку.

Ви в будь-який момент можете вступити у війну на нашому боці. Не треба присягати на вірність, просто підтримайте нас кількома сотнями, адже війна коштує величезних грошей.

Дякуємо,
Ваша ДемСокираTags: ДемСокира, Ермак, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments