Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Можливо все

В контексті подій у Білорусі нагадаю, як там сміялися над недолугим директором радгоспу після обрання президентом. Лукашенко був незграбним селюком, який реанімував СССР у 21 столітті. І це було капець, як смішно. Рівно до того часу, поки ескадрони смерті білоруського КДБ фізично знищили всю опозицію і витиснули всіх, хто опирався владі картопляного диктатора, за кордон.

Вам це нічого не нагадує?

Зеленські-Єрмаки – ідеальні диктатори. Люди без моральних цінностей, ідеології, принципів. Вони одягають на себе маски, які найбільш вигідні, а потім міняють їх в залежності від ситуації. Вчора вони виграли вибори, як помірно проросійський проект, а сьогодні вони вже патріоти. Так, зараз вони просто заробляють гроші. Але з часом до грошей звикають і захочеться влади. І тут закомплесовані маленькі люди проявлять всі свої найгірші якості. Історія довела це неодноразово.

Зараз вони вже мають майже необмежену владу в Україні. Під них лягли всі гілки влади, місцеві еліти. Опозиційний рух системно дискредитується або купується. Єдине, що стримує наших недодиктаторів – вулиця. Не даремно у "реформаторів" так палало через вуличні протести.

Якщо ви думаєте, що ми - не Білорусь і у нас таке неможливо, то знайте: білоруси теж думали, що вони – не Узбекистан і у них таке неможливо.

Сергій Марченко

Tags: Ермак, Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal