Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Найважливішим із мистецтв для нас є троллінг свнсбк

Пропагандон і вбивця Захар Прилєпін б‘ється в істериці. Вимагає від «місцевого ФСБ» розібратися і покарати винних в «інциденті».

Інцидент вийшов на славу. В українському Севастополі рашисти проводять типу міжнародного кінофоруму. Ну і мали показати «фільм» Ополченочка. Це була «програма спец фільмів «ДНР» і «ЛНР». Воно там, ублюдки, кіно знімають. До речі, в ролі самої себе там екс-«прокурор» Криму знялась, набожна Поклонська.

Так от, пішли на екрані титри «фільму» Ополченка. А потім почався показ українського фільму Позивний «Бандерас»)))) Про наших воїнів АТО!

Невідомі замінили файл) Поки пропагандони і глядачі приходили до тями, фільм йшов) А потім організаторам довелось заявити, що «зламався проектор».

Коротше, слава невідомим, які не лише Моторолу з Гіві дбайливо переводять на той бік світла, а ще і файли вміють віртуозно заміняти.

Zoya Kazanzhy

Tags: Ой всё!, Стёб
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments