Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вони мене дістали, але я нічого з цим не можу зробити!

Я ніхто в політиці!
Туди беруть тільки по знайомству!

Знаєте, скільки разів ми чули подібне від прихильників нашої партії?

ЖОДНОГО. Бо ми не тільки знаємо як змінювати країну, але і робимо багато заради цих змін. Ми вже півсотні разів рятували мільярди під українськими судами. Ми збилися з рахунку корупціонерів, яких змогли викрити. Як і з кількості пива, випитого після переможних акцій.

Ми одна дуже велика компанія. Ось уже три роки ми знаходимо нових друзів, деякі своє кохання, а хтось взагалі нову роботу. Ми б могли пригадати з десяток милих історій, але зараз не час.

Зараз Демократична Сокира хоче розширювати свою і без того велику компанію. До наших прихильників належать ІТ-шники, держслужбовці, журналісти, телеведучі, ентомологи, авіаконструктори, екстремали, фотографи, юристи, блогери, політологи, бізнесмени, ресторатори, студенти та ще величезна кількість інших людей всіх професій.

Приєднавшись до нас, ти теж станеш частиною команди, яка прямо впливає на країну.

Ми не паразитуємо на державі як більшість партій. Ми боремося з паразитами. Якщо тобі набридло просто лайкати наші дописи і ти хочеш по-справжньому зануритися в політику, то це саме той момент. Ставай поряд з тими, хто завжди підтримає і буде боронити Україну.

Стати частиною Демократичної Сокири навіть легше, ніж замовити чохол з Аліекспресу.

Хвилина на заповнення анкети і ти в ДемСокирі. Ні внесків, ні заяв, ні присяги на вірність Юрію Гудименку. Ще ніколи політика не була такою доступною.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments