Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Росія - країна-терорист

Загадкова "Лондонська" PR-агенція звертається до відомих блогерів з Німеччини та Франції із замовленням інформаційної кампанії проти вакцин Astrazeneca та Pfizer. Ніби вакцини призводять до смертей.
Один із французьких ютуберів з 1М+ підписників розповів деталі угоди: колосальні кошти, анонімний замовник, кілька простих меседжів.

Інфлюенсерам з величезними аудиторіями пропонується ставити перед глядачами питання, чи готові вони ризикувати власним життям та життям своїх близьких заради "небезпечних" вакцин.

PR-агенція, що цим займається, має назву fazze і намагається здаватися британською фірмою. Однак навіть п'яти хвилин у гуглі достатньо для того, аби знайти прямі зв'язки з (оце несподіванка) Москвою. Самі рекламні пропозиції, до речі, написано англійською в найкращих традиціях мгімо фінішд.Росія витрачає шалені кошти на розповсюдження брехні та дезінформації, намагається зірвати вакцинацію в європейських (і не тільки) країнах. І це лише чуттєва тема для самих європейців, що раптово сплила.

Уявіть, скільки грошей вкидається в антиукраїнську пропаганду та скільки російських агентів впливу прямо зараз приховано працюють в Україні.

Paul Potseluiev

Tags: Политика, Путлер
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments