Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що ви знаєте про гроші?

Вам здається, що ви знаєте досить, щоб ефективно розпоряджатися своїми грішми. Наприклад, на питання "в чому краще зберігати накопичення - в доларах, чи в гривні?" більшість з вас відповість "звісно в доларах, бо за останні 15 років гривня знецінилась більше ніж в 5 разів - з 5 грн за долар до 27.5 грн".

І будете неправі :) В середньому прибутковість в Україні по гривневих депозитах та облігаціях в 2 рази вище ніж по валюті, і це компенсує навіть 5 кратну девальвацію. За рахунок складних відсотків гривневий депозит з його дохідністю дав би більший дохід.

Куди не треба інвестувати?

• Депозити ― низька прибутковість (набагато нижча ніж у облігаціях), середня надійність. А банки - це одна з найбільш вразливих галузей економіки.
• Крипто валюта ― великий міхур і повна непердбачуваність.
• Тримати гроші у валюті під подушкою. Так, україна переживала серйозну девальвацію та інфляцію. Але навіть за останні 15 років з урахуванням 2 криз, революцій і війни з Росією, "долар під подушкою" програє "гривні в банку". В короткостроковому періоді при кризі звісно долар обіграє гривню, але ми про довгострокові інвестиції.
• Золото ― те, що воно весь час дорожчає це міф. Легко можете відстежити графіки за 100 років. Як постійний інструмент абсолютно нецікавий.
• Житлова нерухомість ― низька прибутковість. А якщо врахувати амортизацію, то дуже низька. Перспектив зростання вартості немає. Набагато краще комерційна нерухомість.

Це поради від найприбутковішого інвестора на фондовому ринку України Павла Бойка. За останні 4 роки він заробив 840% при зростанні ринку на 135%. Має досвід інвестування з 2008 року, керує приватними інвестиціями з 2014 року. За цей час Павло, крім прибутку отримав величезний досвід як надприбуткових так і збиткових угод. Цим досвідом вперше бізнесмен поділиться на своєму майстер-класі 5 червня 2021 року, де ви дізнаєтесь про всі можливості, які відкриває фондовий ринок України. Тисніть на посилання, щоб дізнатись деталі майстер-класуБагато людей в пошуках легких грошей попалились на “форексах”, “опціонах” та інших речах, де ймовірність заробітку можна порівняти з лотереею. Якщо ви не хочете діяти навмання, або просто дивитись, як тануть ваші заощадження - записуйтесь на майстер-клас за цим посиланням.

P.S. Це фейсбук Павла Бойко. Там можна його зафрендити (він дуууже адекватний) і поставити додаткові питання.

Tags: Реклама
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments