Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Розповідь шкільного приятеля Серьожи Лещенка

У десятому класі в ліцеї №100 ми активно почали рубатися в баскетбол з “Б”ешками. Зазвичай ми виходили на шкільне подвір’я на перервах чи після уроків, інколи і замість уроків, і починалася заруба. У “Б”ешек традиційно було багато хлопців в класі, тому деяким з них приходилося сидіти на лавці, очікуючи шансу вийти на заміну.

Сидів там і Сєрьожа, якого однокласники випускати на майданчик не дуже хотіли. Бачачи трохи загнобленого хлопця, я почав брати його в нашу команду, адже у нас бракувало власних хлопців, а у Сєрьожи був зріст під метр дев’яносто, і до того ж Сєрьожа був вкрай мотивований граючи проти своїх однокласників. Так ми і “познайомились”.

Перетинаючись переважно на спортивному майданчику, я не дуже зважав на неспортивні якості Сєрьожи, і не дуже розумів, чому його однокласники ставилися до нього переважно негативно, з відчутним презирством.

Аж тут мамка Наташки з нашого класу почала приводити в ліцей, з приводу і без, свого нового бойфренда Анатолія Кінаха, який тоді вже був віце-прем'єр-міністром з питань промислової політики. От тут я побачив Серьожу у всій “красі”. Він бігав за Кінахом як собачка, ледь не облизуючи того з ніг до голови, принижуючись, щоб отримати хоча б одне слово у відповідь на свої лестощі. З боку ці приниження виглядали досить гидотно.

Потім я став помічати, що Сєрьожа бігає не тільки за Кінахом, але й за іншими менш відомими чиновниками та політиками, яких вистачало серед батьків ліцеїстів.

Вже в одинадцятому класі по ліцею почали ширитися чутки, що Сєрьожа на гребує пасивними гомосексуальними стосунками для забезпечення своєї майбутньої кар’єри.

Після одинадцятого класу про Сєрьожу я забув, аж до 2004 року. Мегарозслідування “Андрій Ющенко - син бога”, яке активно розганяли одночасно команда Тимошенко, регіонали та московити, піднесло Сєрьожу на гребінь слави.

Бідолашного Андрія Ющенка, який, до речі, колись вчився у тому таки ліцеї, тільки на декілька класів молодше, і мав позитивні характеристики від вчителів, мочили за те, що той мав бувшу у використанні BMW та телефон за тисячу баксів. Ну і якось сходив в недешевий ресторан.

(До речі, спробуйте осягнути ТІ часи, коли максимум з того, що можна було накапАти на діючого Президента, був син з б/в автівкою та телефоном за штуку баксів).

Після цього кар’єра “журналіста” Сєрьожи почала стрімко розвиватися, ліве бабло за джинсу в Укр правді, гранти, депутатство від партії Порошенка… Все це супроводжувалося численними зашкварами, що переслідували героя впродовж його шляху, апофеозом якого мала б стати незрозуміло на які гроші придбана елітна нерухомість, та абсолютно недолугі спроби пояснити джерела фінансування цієї покупки.

У підсумку цей шлях закінчився примазуванням тепер вже до зеленої команди, та “подякою” за перемогу у президентських виборах від Зеленського у вигляді посади в наглядовій раді укр залізниці з захмарною заробітною платою.

Зрештою, на Сєрьожу можна було б не зважати та порадіти з того факту, що він нарешті почав заробляти офіційно, якби не два “але”. По-перше, цей персонаж жирує за наші з вами бабки (а державні бабки - це бабки платників податків, тобто наші), не виконуючи за це жодної роботи. По-друге, усі свої зашквари він супроводжує відвертою уринотерапією на очі оточуючих.

Я думаю, треба допомогти цьому, в чомусь мабуть талановитому, хлопцю та спрямувати його подальшу кар’єру в якусь галузь, на якій він краще розуміється. Ну і перестати витрачати на нього наші з вами гроші.

Для цього варто просто підписати цю петицію.

Георгій Тука

Tags: Медиапиздота, Политика, Фубля
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments