Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чого нас вчить кейс Беларусі сьогодні?

Якщо владу у твоїй країні захопили проросійськи автократи – то ти не зможеш сховатися ніде.

Якщо буде змога заарештувати якось білоруських опозиціонерів, які встигли втекти в країни Заходу, Лука буде намагатися перед стратою їх заарештувати. Будуть захоплювати та саджати літаки, будуть викрадати на вулицях, будуть заманювати в інші країни під міфічні гарантії. Але якщо заарештувати не вийде, то почнуть тупо вбивати.

Совєтська апробована тактика – заочне рішення суду щодо засудження до смерті та подальше вбивство. Новічком, який дасть путін, або кулею якогось кадирівця – це вже вторинне буде.

Як тільки авторитарний режим вирішив нагальні внутрішні проблеми, він починає знищувати тих кого призначать ворогами вже за межами країни. Так і з Лукою – стабілізація і після цього початок зовнішніх репресій, одночасно з внутрішніми. Ті хто думав, що еміграція їх захистить помилялись. Знайдуть всіх. Заарештують або викрадуть. А потім вб’ють. Або просто вб’ють. Бо проросійськи автократи діють так само, як і путін. І буде за це їм нхя, як до речі, і путіну.

А знаєте що це означає для нас, українців?

Що найкращий час для спротиву проросійським агентам в Україні – це ЗАРАЗ.

От прямо тупо зараз, у цю саму секунду.

І всі хто кажуть – та нє, спочатку хай рейтинг впаде, хай люди зрозуміють, хай протиріч стане більше, хай опозиція об'єднається – помиляються. Потім буде запізно.

Бо спочатку проросійські агенти укріплюються в країні, потім тобі не залишається нічого окрім втекти, а потім тебе знаходять, ловлять та вбивають. Зараз Єрмак голова ОП при Президенті в якого є майже всі важелі влади в країні. А два роки тому він був простим радником у Президента який мав тільки Банкову та монокоаліцію в Раді. Зараз він оперує десятками мільонів доларів щомісяця для підкупу, прикриття та дій, а два роки тому його брат продавав посади за копійки. Чим довше ми чекаємо – тим сильніший ворог, тим більше в нього ресурсів, людей, тим далі ворог готовий піти.

І це не я кажу Зеленському, що Єрмак російський агент, і не Демократична Сокира навіть каже. Про те що Єрмак російський агент Зеленському сказали представники головних наших союзників. США та Британії. Особисто. Прям у очі.

І щось я не бачу реакції.

І якщо ви вагалися чи потрібно щось робити зараз або потрібно дати комусь ще 100 днів – не вагайтеся. Якщо ви думали, що на крайняк зможете втекти, не думайте – ви до кінця свого життя будете ходити у Лондоні рукавичках від новачка та боятися сісти в убер в Кракові, бо хто зна, чи це убер, чи вас зараз будуть викрадати, щоб вивезти на розправу до Єрмака.

Лука показує всім і кожному, а особливо простим громадянам, що звіт змінився. Світ повернувся до часів Холодної війни і лінія фронту цієї війни - тут.

Найкращий час діяти, найкращий час чинити спротив російським агентам – саме зараз. Саме тому ми, Демократична Сокира, вже діємо проти Єрмака. Пояснюємо людям, збираємо підписи, бо зараз час такої боротьби. І я сподіваюся перемогти на цьому етапі, тому що далі буде все важче і важче.

Допомогти нам у війні з Єрмаком можна тут.

Tags: ДемСокира, Ермак, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment