Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А про це чому Зе не запитали?

Тут така історія.

На початку травня низка конгресменів США отримали запит на зустріч із Андрієм Єрмаком.

Конгресменам повідомили, що Єрмак летить у Штати 16 до 20 травня. Тобто цей тиждень він нібито мав би провести у Вашингтоні.

Спойлер: цей візит не відбувся.

За даними Радіо Свобода, організацією зустрічей керівника Офісу президента з конгресменами опікувався.. американський бізнесмен українського походження Ігор Пастернак, власник великої компанії з будівництва вантажних дирижаблів, який базується у Каліфорнії.

4 травня з його офісу низці конгресменів був розісланий лист з анонсом візиту та запитом на зустріч.

Лист отримав у своє розпорядження журналіст Радіо Свобода у Вашингтоні Todd Prince від працівника офісу одного з конгресменів, який відхилив пропозицію зустрічі. Як пояснив співрозмовник, «в першу чергу через те, що запит прийшов не від посольства України».

У листі йдеться, що візит запланований на 16-20 травня, а в делегації візьмуть участь два високопосадовці – Андрій Єрмак та Олексій Резніков, віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У листі конгресменам Єрмака представили так:

«Українську делегацію очолює пан Андрій Єрмак, керівник Офісу президента, головний радник президента України з питань національної безпеки. Пан Єрмак є найближчою довіреною особою президента і другою найбільш впливовою особою в Україні після президента».

Згідно з документом, делегація має на меті «поінформувати керівництво Конгресу про стан справ в Україні та поза її межами».Зрештою ці плани не справдились.

Ми розпитали усі сторони, і наводимо їхні пояснення.

У коментарі Радіо Свобода Андрій Єрмак заявив, що йому про це нічого не відомо, і візит на ці дати не планував. «Можу припустити, що описані вами пропозиції до конгресменів могли бути приватними ініціативами. Жодного мого візиту до США у названі дати не планувалося. Навіть не обговорювалася така ідея», – відповів Єрмак.

Бізнесмен Ігор Пастернак підтвердив, що відправляв імейли щодо можливості зустрічі з Єрмаком та Резніковим, щоб українські чиновники могли провести брифінг про те, «які подальші кроки, на їхню думку, запланував здійснити Путін».

Пастернак повідомив, що напередодні відправки листів мав розмову із Олексієм Резніковим, з яким у них дружні стосунки.

Водночас він не відповів, чи його подальші дії були погоджені Резніковим – зокрема, «координація візиту делегації» та направлення конгресменам запитів на зустріч із конкретними датами та порядком денним.

При цьому, Пастернак у коментарі Радіо Свобода сказав, що ідея із зустрічами «не рухалася вперед».

В свою чергу віцепрем'єр Резніков теж підтвердив, що нещодавно спілкувався з американським бізнесменом Ігорем Пастернаком, якого назвав своїм давнім другом ще з часів коли той мешкав у Львові.

Резніков повідомив, що це була ідея бізнесмена, щоб Резніков поділився думками стосовно важливості підтримки США із членами Конгресу США.

Водночас він сказав, що подальші дії бізнесмена він не погоджував та не знав про них.

Водночас йому невідомо, яким чином бізнесмен Пастернак міг самостійно визначити дати можливого візиту делегації та вирішувати, який буде порядок денний.

Чи виріте Ви у те, що серйозний американський бізнесмен із зв’язками в українській владі міг на власний розсуд складати план, дати візиту, склад української делегації, та розсилати конгресменам запит на зустріч з Єрмаком та Резніковим без їхнього відома?

Це лише одне із багатьох запитань до цієї історії, і я думаю вона ще знайде своє продовження.

Natalie Sedletska

Це надзвичайна, фантастична, тріумфальна перемога йобаної сраної української міжнародної дипломатії, визнаної другою за мелодійністю в світі, як Єрмак визнаний другою за впливовістю людиною в країні.

Closest confidant це у нас тепер офіційний термін? Давайте посаду таку введемо. Фаворит президента. Улюблена тварина.
Сука, ЯКИЙ ЖЕ ЙОБАНИЙ ВСТИД, вони справді розсилають листи сенаторам, де кажуть, що наш главзавхоз, ніде ніким не обрана людина є другою за впливовістю в країні.

Позорні мразі ж навіть не розуміють, що в цьому позорного і чому це мразотно. КІМО фінішд, блєать.

Alex Noinets

Tags: Ермак, Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments