Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В Україні введуть державне регулювання корупції

В Офісі Президента України збираються ввести державне регулювання корупційних зв’язків, хабарів та «скруток» ПДВ. Для цього буде створено Державну службу моніторингу та контролю корупційних виплат. Про це повідомляє пресслужба майбутньої установи.

Представники комітету Верховної Ради з питань хабарництва, що був створений на початку цього року, планують додати до Кримінального кодексу України статтю за ухиляння від сплати відкату з хабаря та завищення вартості хабарів при проведенні державних закупівель.

Парламентський комітет з питань податкової політики обіцяв підтримати цю ідею, оскільки сподівається, що це допоможе поповнити держбюджет відсотками з хабарів.

«Ідея з’явилася досить несподівано, — розповів голова Офісу простих рішень Міхеіл Саакашвілі. — Тільки-но з’явилось просте рішення, як врегулювати ціни на бензин, як він одразу зник із заправок. То чому не спробувати такий підхід і для боротьби з корупцією та хабарництвом? Це ж справді просте рішення! А наша робота — генерувати їх.»

«Ми давно розуміли, що корупція в Україні перетворилася на економічну бульбашку, — прокоментував пропозицію ОП та одразу подав у відставку міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. — Учасники цього економічного процесу отримують занадто великі виплати. Ринок просто перегрітий. Люди припиняють майнити біткоїни й втягуються у нову піраміду з отримання та виплат хабарів. Дехто — терміново повертається із заробітків у Польщі, а висококваліфіковані кадри вимиваються з IT-галузі. Тут точно потрібне державне регулювання.»

Натомість відома Козятинська школа економіки (Koziatyn School of Economics) попереджає про певні небезпеки такого рішення. У їхній заяві, опублікованій у коментарях на фейсбуці, пропонується дочекатися реакції МВФ на відмову від лібералізації корупційного ринку. Також KSE звернула увагу на зростання рівня безробіття після подолання корупції, оскільки чимало посередників залишаться без роботи.

Нагадаємо, раніше у Києві при отриманні рекордного хабаря чиновник помер від щастя.

Агенція фейкових новин UaReview

Tags: Политика, Стёб
Subscribe

 • Модный приговор

  Мода на острые туфли у жителей Англии в Средние века могла стать причиной болезней и переломов ног. К таким выводам пришла группа ученых из…

 • Ку!

  В румынском городе Клуж-Напока запустили бесплатный проезд за 20 приседаний. Специальный автомат отслеживает приседания человека, и после выдаёт…

 • Криштиану Роналду забил 2 гола Венгрии. Это правда.

  Криштиану Роналду нанес удар по капитализации Кока-Кола на 4 млрд долларов. Это фейк. Но фейки нам нравятся больше всего. Причем это не…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments