Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

О, ну як же без Гетьманцева

Чудо-економіка від наших чудо-депутатів, які не хочуть розбиратися як проходять процеси на ринку.Ціни на сировини, а особливо - на нафту в усьому світі злетіли до гори, а за ними - і на пальне для авто. І встановлення безглуздих обмежень не допоможе їх знизити, а лише викличе дефіцит.До того ж зовсім не доречно визначати, якою має бути середня ціна на бензин в Україні за його середньою ціною в сусідніх країнах, вважаючи на те, що серед них є одна бензоколонка, яка ще й постачає нафту за нереально низькими цінами в Білорусь. Та й взагалі, брати за приклад інші країни, не визначивши, чому у них саме так - викличе дуже сумнівні наслідки.

А ось що реально дозволило б знизити ціни на пальне і допомогти як населенню, так і бізнесу в ці важкі часи - так це зменшення податків і акцизів. Разючі результати ми побачили б дуже скоро.Та на жаль за бюджетоцентричної моделі управління це неможливо.

Останній Капіталіст

Tags: Гетьманцев, Дебилыблть, Экономика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments